וזה יבוא…

בקרוב: מקום חדש לפעילות אקים ישראל באשקלון

ראש העיר, תומר גלאם, נפגש השבוע (ראשון) עם מנכ”לית אקים ישראל, סיגל פרץ יהלומי, לצורך בחינה של מיקום חדש עבור פעילות העמותה.

כיום, פעילות הפנאי של העמותה מתקיימת במרכז הרב תכליתי, אך נדרש להם מקום מרווח ומונגש התואם לצרכי הפעילות החשובה שלהם, וכן עונה על התפיסה החברתית של אקים, המבקשת להכליל את פעילויות הפנאי של האנשים עם כלל תשבי אשקלון, כחלק בלתי נפרד מהקהילה.

בפגישה נכחו גם סגנית ראש העיר, מיריי אלטיט, ראש מנהל רווחה ושירותים חברתיים בעירייה, מזל לוי ומנהלת אגף תרבות בעירייה, דפנה עמירה ביטון ונציגי אקים בהם המנכ”לית סיגל פרץ יהלומי, מנהל אגף סנגור קהילתי גרי דוד, רכזת סנגור אזורית שני בוזגלו אנדרגה, ורכזת תחום תעסוקה ופנאי באזור המרכז והשפלה, מורן משיח.

בפתח הישיבה הציגו נציגי אקים את פעילותם בישראל בכלל ובאשקלון בפרט. אקים ישראל תומכת כיום בכ-35 אלף ילדים ובוגרים עם מוגבלות שכלית בכל רחבי הארץ, עשרות מהם תושבי אשקלון.

ראש העיר הציע לעמותה מספר אפשרויות שייבחנו על ידם בהתאם לצרכים הנדרשים.

מנכ”לית אקים ישראל, סיגל פרץ יהלומי: “אנו מברכים על האוזן הקשבת שמצאנו בעיריית אשקלון. אנחנו מקווים כי בזמן הקרוב יוכלו חברי אקים תושבי אשקלון, ליהנות מחלל מכבד ומרווח המותאם לצרכי הפנאי שלהם בתוך מרכז קהילתי, בהתאם לתפיסת עולמנו להכללת אנשים עם מוגבלות שכלית בקהילה. החברים ראויים לכך ואין לי ספק שהקהילה תצא נשכרת מנוכחותם”.

שתף באמצעות:

תגובות פייסבוק

תגובות פייסבוק

אודות admin

קרא גם:

ביקור השר באשקלון

Share this on WhatsApp שר העלייה והקליטה אופיר סופר בביקור באשקלון הבוקר, חמישי, 27.04.2023, הגיע …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.