ויהי אור

באשקלון גולשים גם בלילה

הושלמו העבודות להקמת חוף הגולשים החדש בחוף ‘דלילה’. גולת הכותרת – תאורה שתאפשר גלישה בחוף גם בשעות החשיכה. ראש העיר בפועל, תומר גלאם: “זה יהיה צעד ראשון בהסדרת החוף, שיאפשר להם להמשיך להתאמן במקום לתחרויות בשעות הערב והלילה, ולהביא לנו עוד הרבה אליפויות”/ מערכת אשקלון פוסט, צילום:תומר שונם הלוי

השבוע הושלמה התקנת עמודי תאורה בחוף הגולשים החדש בחוף ‘דלילה’. בכך למעשה הוגשם חלומם של גולשי הגלים באשקלון, שיוכלו לגלוש גם בלילה.

החוף צפוי להיות המואר ביותר בישראל וזאת הודות ליוזמתו של חבר המועצה, הממונה על החופים, יוחאי יפרח ובתמיכתו של ראש העיר בפועל, תומר גלאם.

בחודשים האחרונים נערכו עבודות להכשרת חוף ‘דלילה’ כחוף הגולשים של אשקלון והן כללו הקמת מלתחות לגולשים, ברזי שתיה, ברזים לשטיפת רגליים וספסלים למנוחה. לאחר אותן עבודות ובסיועו של ראש העיר בפועל, תומר גלאם, הוחלט להגשים לגולשי העיר חלום מתוק במיוחד – הקמת עמודי תאורה.

השבוע, כאמור, הותקנו שישה עמודי תאורה בגובה של כ-13 מטרים, על כל עמוד ישנם שלושה גופי תאורה עם נורה של 1500 וואט על כל אחד מהם. יצוין כי כיום ישנם מספר חופים מוארים בישראל כשהבולטים שבהם הם בהרצליה ובאשדוד, אולם חוף ‘דלילה’ צפוי להיות החוף המואר ביותר בישראל, ולא מן הנמנע שימשוך אליו גולשים גם מערים אחרות.

בעת סיור בחוף אמר ראש העיר בפועל, תומר גלאם: “הגולשים חיכו הרבה זמן לבשורה הזו. התקנו היום בחוף הגולשים שישה עמודי תאורה שיציפו את המקום באור בשעות החשיכה. זה יהיה צעד ראשון בהסדרת החוף, שיאפשר להם להמשיך להתאמן במקום לתחרויות בשעות הערב והלילה, ולהביא לנו עוד הרבה אליפויות. זה המקום להודות לחבר המועצה, יוחאי יפרח, שעושה עבודה מצוינת למען הגולשים ומלווה מקרוב את הפרויקט הזה”.

כבר מספר שנים שגולשי הגלים מרגישים שחסר להם משהו. מרגישים שלמרות הגלים והחופים חסר להם בית – חוף משלהם. לפני מספר חודשים נפגשו אנשי עמותת הגלישה באשקלון איתי ג’אן ואורן מור יוסף, עם חבר המועצה יוחאי יפרח שטחו את טענותיהם וביקשו שיפרח, בתפקידו כממונה על החופים, יסייע להם.

“אני שמח מאוד להגשים לגולשים את החלום, אם זה החוף ואם אלו כמובן עמודי התאורה”, סיפר השבוע יפרח. “מגיע לגולשים הנפלאים שלנו בית אמיתי וכמובן עוד שעות נוספות לגלוש וליהנות מהים המדהים של אשקלון. אני רוצה להודות לראש העיר בפועל תומר גלאם שמתחילת הפרויקט סייע ככל הניתן ובלעדיו זה לא היה קורה”.

שתף באמצעות:

תגובות פייסבוק

תגובות פייסבוק

אודות מערכת האתר

קרא גם:

ביקור השר באשקלון

Share this on WhatsApp שר העלייה והקליטה אופיר סופר בביקור באשקלון הבוקר, חמישי, 27.04.2023, הגיע …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.