זהירות:טעות בדו”ח….

עשרות תלונות הגיעו למערכת אשקלון פוסט על דוחו”ת חניה שגויים. תגובת העירייה:”התופעה מוכרת…” / אילת טפירו

 

האם הפקחים האחראים על דוחו”ת החנייה בעיריית אשקלון צריכים לעבור בדחיק ראייה?תלוי את  מי שואלים. באחרונה קיבלו עשרות בעלי רכבים באשקלון, בעיקר כאלה שיש להם תו נכה, דוחו”ת על חניה .חלקם על חניה במקום אסור כביכול וחלקם על כך שלא  שילמו על שעת חנייה כביכול. עד כאן הכל יכול היה להיות בסדר.בעל הרכב שמחזיק ב’תו נכה’ יכול היה לערער והעניין, סביר להניח היה מסתדר . אלא שהבעיה היא , שבכל המקרים הפקח תיאר בדו”ח את הרכב , צבעו וכו’ כאשר הפקח טעה ברישום אחת מהספרות של מספר הרכב.המשמעות: בעל רכב אחר שכלל וכלל אינו קשור לכך קיבל דו”ח.

“פניתי למחלקת הפיקוח, ניסיתי לדבר עם הפקח, התשובה שקיבלתי הייתה הזוייה. ‘תגיע להסדיר את העניין…’, ניסיתי להסביר שאין לי בכלל עניין וכי הבעיה היא לא שלי, אלא של אזרח תמים אחר , אבל לא היה לי עם מי לדבר.לצערי, אני לא המקרה הראשון ובטח שלא האחרון..”

בעיריית אשקלון לא ממש מתרגשים .בתגובה לאשקלון פוסט נאמר כי:“מדובר בתופעה מוכרת הרווחת בכל רחבי הארץ הנובעת מטעות אנוש בעת הקלדת מספר הרכב. במקרים כאלו, עיריית אשקלון, באמצעות התובע העירוני, מציעה לאותם תושבים, שקיבלו את הדו”ח השגוי, למצות את זכותם כדין ולהגיש ערעור כמקובל. לאחר מכן, העירייה מבצעת תיקון לפרטי הדו”ח ושולחת אותו למבצע המקורי של העבירה”

שתף באמצעות:

תגובות פייסבוק

תגובות פייסבוק

אודות מערכת האתר

קרא גם:

ביקור השר באשקלון

Share this on WhatsApp שר העלייה והקליטה אופיר סופר בביקור באשקלון הבוקר, חמישי, 27.04.2023, הגיע …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.