חשד: אוהד הפועל אשקלון איים על חבר מועצת העיר

משטרת ישראל תפעל בכל אמצעי על מנת להגן על האזרח הנורמטיבי, ואלו הנושאים תפקיד, מפני אלו הבוחרים לפעול בניגוד לחוק.

פעילות משטרת ישראל, באמצעות היחידה למניעת אלימות בספורט שהוקמה זה לא מכבר, הביאה אמש לפתיחת חקירה כנגד חשוד, 28 תושב אשקלון, בחשד לאיומים נגד מחזיק תיק הספורט ברשות המקומית. בסיום חקירתו החשוד שוחרר בתנאים מגבילים והרחקה ממגרשי הספורט.היחידה המשטרתית למניעת אלימות בספורט שהוקמה במשטרת ישראל, תפקידה לנטר במסגרת “מניעה מצבית” את הסיכונים המתעוררים הן בפן הגלוי והן בפן הסמוי עוד טרם מימוש הסכנה בכל הקשור לאלימות וסיכון חיי אדם במגרשי הספורט וסביבתם, ובכל הקשור להתנהלות ה”בלתי ספורטיבית”, תוך מעבר על החוק, של כאלו ואחרים כפי שארע במקרה זה. 
“אנו נפעל כנגד כל מקרה של הטלת אימה וסיכון חיי אדם במגרשים ומחוצה להם וזאת על מנת להגן על האזרח ונושאי משרה בכל הקשור לספורט” נמסר מהמשטרה.

אוהד קבוצת הכדורגל, תושב אשקלון, עוכב אמש לחקירה בחשד כי איים מספר פעמים על חבר מועצת העיר אשקלון ומחזיק תיק הספורט ברשות המקומית. על פי הערכה, הרקע לאיומים נסוב סביב פיטוריו של יושב ראש הקודם של קבוצת הכדורגל המקומית – הפועל אשקלון. בחקירתו קשר עצמו החשוד לחשד המיוחס לו, ובסיומה שוחרר בתנאים מגבילים הכוללים הרחקה ממגרשי כדורגל למשך 30 ימים.

שתף באמצעות:

תגובות פייסבוק

תגובות פייסבוק

אודות מערכת האתר

קרא גם:

ביקור השר באשקלון

Share this on WhatsApp שר העלייה והקליטה אופיר סופר בביקור באשקלון הבוקר, חמישי, 27.04.2023, הגיע …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.