יפה לך אשקלון

19  שנה ברציפותאשקלון זכתה בחמישה כוכבי יופי/נציגי המועצה לישראל יפה העניקו לראש העיר את התעודה בטקס שנערך בחווה החקלאית

בשבוע שעבר הגיעו לאשקלון ארבעת שופטי המועצה לישראל יפה במטרה לדרג את העיר בתחרות כוכבי יופי מטעם המועצה לישראל יפה לשנת 2018. השופטים ערכו סיור ברחבי העיר ונחשפו לפעילות של מנהיגות ירוקה בבית ספר אומנויות, מרכז נשר, החווה לחינוך חקלאי, סיור בשכונות הוותיקות ועוד.

לאחר שהשופטים התרשמו מפעילות הרשות הם שיבחו את ראש העיר, תומר גלאם, על הפעילות הענפה בתחום החינוך והקיימות. השופטים התרשמו גם מיופייה וניקיונה של העיר ולא חסכו במחמאות לעיריית אשקלון במהלך ארוחת צהריים שסעדו יחד.

בסיום הסיור העניקו השופטים לראש העיר את תעודת חמשת כוכבי היופי לשנת 2018. נציין כי השנה מתמודדת אשקלון בנוסף לתחרות חמשת כוכבי היופי גם בתחרות דגל היופי.

ראש העיר, תומר גלאם, אמר במעמד קבלת התעודה: “מאז ומתמיד ידעתי שאשקלון היא אחת הערים היפות בישראל, עכשיו יש לנו עוד תעודה שמוכיחה זאת. אנחנו לא עוצרים לרגע וממשיכים בתנופת הפיתוח, ההשקעה והשיפור בתשתיות, בסביבת המגורים ובחזות הכללית של העיר כדי לדאוג לתושבינו לאיכות חיים ברמה הגבוהה ביותר. תודה לנציגי המועצה לישראל יפה ולכל השותפים ביום החשוב הזה”.

שתף באמצעות:

תגובות פייסבוק

תגובות פייסבוק

אודות מערכת האתר

קרא גם:

ביקור השר באשקלון

Share this on WhatsApp שר העלייה והקליטה אופיר סופר בביקור באשקלון הבוקר, חמישי, 27.04.2023, הגיע …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.