יש אסטרטג

רועי כהן נבחר למנהל אגף תכנון אסטרטגי וחדשנות

כהן יכהן בתפקיד שמטרתו תכנון אסטרטגי רב תחומי של העיר בהלימה עם נתונים קיימים ותחזיות דמוגרפיות

רועי כהן, נבחר לשמש כמנהל אגף תכנון אסטרטגי וחדשנות בעיריית אשקלון. כהן יחליף את קובי לב אשר עבר לכהן כסמנכ”ל התפעול בחברה הכלכלית.

כהן, בעל תואר ראשון בחשבונאות ומערכות מידע ותעודת הוראה ותואר שני במינהל ומדיניות ציבורית עם התמחות בשלטון המקומי הוא בוגר תכנית הצוערים לשלטון מקומי של משרד הפנים עבד במשרד רו״ח סומך חייקין (kpmg) וממלא את תפקיד מנהל הפרויקטים בלשכת מנכ”ל העירייה משנת 2019.

בתפקידו החדש, יהיה אמון כהן על ניהול הובלה וליווי של תהליכים אסטרטגיים, פיתוח עסקי ואסטרטגי למיצוי משאבים עירוניים וכלכליים לצורך מיקסום הזדמנויות, איתור ייזום והובלה של מהלכים עסקיים ופרוייקטים מניבים, הכנת תוכניות אסטרטגיות, בתיאום עם אגפי הרשות השונים, ריכוז מידע אודות תכנון ופיתוח, ניהול צוות העובדים ביחידה לתכנון אסטרטגי ועבודה מול מאגרי מידע ומחקרים.

מנהל אגף תכנון אסטרטגי וחדשנות, רועי כהן: “מודה לוועדה על האמון בי. לאחר שנים של עבודה בלשכת המנכ”ל של עיריית אשקלון תוך ניהול פרויקטים ולמידת צרכי הרשות והתושבים ממקור ראשון אני נרגש להתחיל במלאכת ניהול אגף אסטרטגיה וחדשנות אשר יש בכוחו לסייע בשימור והעלאת איכות החיים בעיר.”

שתף באמצעות:

תגובות פייסבוק

תגובות פייסבוק

אודות admin

קרא גם:

מתגייסים לירוק זית

Share this on WhatsApp חדש באשקלון: תכנית לשילוב תלמידות בשירות טכנולוגי בצה”ל –  Nitzanim FF  שיתוף פעולה …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.