כבוד לאשקלון

פרופ’ חיים יוספי הוא בין הרופאים הטובים ביותר של מגזין פרובנס לשנת 2017/אילת טפירו
פרופ’ חיים יוספי, מנהל היחידה לקרדיולוגיה לא פולשנית, במרכז הרפואי ברזילי באשקלון הוא בין הרופאים הטובים ביותר בארץ שבחר המגזין פרובנס. במשך ארבע שנות תחקיר אינטנסיבי שמתנהל כל העת, נצברו אלפי המלצות מרופאים בכירים בישראל על עמיתיהם למקצוע. רופאים בכירים בכול תחום התמחות, המליצו על רופאים עמיתים, מתחום ההתמחות הזהה להם בלבד, וכאלו שאינם עובדים במוסד בו הממליץ עובד. מתוך אלפי ההמלצות נגזרה הרשימה המתפרסמת במגזין.

אין זו הפעם הראשונה שפרופ’ חיים יוספי מביא כבוד למרכז הרפואי ברזילי ולתחום הקרדיולוגי בארץ ובעולם .אחרי שהציג את מכשיר האקו התלת מימד קיבל לפני כשנה את הפרס ע”ש מלצר מטעם האיגוד הקרדיולוגי בישראל לשנת 2016. הפרס ניתן על תרומה מיוחדת לקידום הקרדיולוגיה בישראל בתחום של אקו תלת מימד ומניעת מחלות לב וכלי דם.

פרופ’ יוספי נודע כמוביל וחלוץ בתחום זה בארץ ובין עשרים המומחים בעולם שעוסקים בנושא. במכשיר החדש והטוב מסוגו בעולם , מותקנות אפליקציות שלחלקן היה שותף ברעיון. פרופ’ יוספי משתייך לקבוצה ייחודית המעבירה קורסים לתלת מימד באירופה ובארה”ב וארגן את הקורסים הישראליים הבינלאומיים הראשון והשני לאקו תלת מימד באשקלון ב2007 ובשנת 2015 שזכו להצלחה רבה.פרופ’ יוספי מוזמן ונוטל חלק בכל דיון בנושא בחוגים הארציים ולחלק מהדיונים האירופאים בנושא אקו תלת מימד כולל יו”ר מושב בנושא בכנס האירופאי השנתי לאקו לב. הוא מוכר בנושא זה ומצוטט בכל כנס גדול הנוגע לתלת מימד והמסתם המיטרלי.

שתף באמצעות:

תגובות פייסבוק

תגובות פייסבוק

אודות מערכת האתר

קרא גם:

מתגייסים לירוק זית

Share this on WhatsApp חדש באשקלון: תכנית לשילוב תלמידות בשירות טכנולוגי בצה”ל –  Nitzanim FF  שיתוף פעולה …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.