למקומות היכון צא

אירוע הספורט ההמוני הראשון לאחר פגרת הקורונה:

טריאתלון אשקלון יוצא לדרך

לאחר שהתקבל אישור לקיום האירוע מאת משטרת ישראל, ‘טריאתלון אשקלון’ צפוי להתקיים בתאריך 19.06.20 ביוזמת המחלקה לספורט בעיריית אשקלון ואיגוד הטריאתלון הישראלי

צפויים להשתתף באירוע כ-350 ספורטאים אשר יתחרו במקבצי זמן שונים על מנת לעמוד בהגבלת ההתקהלות. המשתתפים יוזנקו בקפסולות של 50 איש ויגיעו למתחם על פי זמנים שיגדרו מראש. בכל כניסה למתחם יימדד חום הנכנסים (שייכנסו אחד אחד) והמשתתפים יצטרכו להגיע לאירוע עם הצהרת בריאות דיגיטלית חתומה. הרישום יהיה פתוח אך ורק לחברי איגוד רשומים בעלי מספר סידורי קבוע. התחרות הינה תחרות קריטריון הישגי לאליפויות אירופה וקריטריון ספורטאים מצטיינים לצה”ל, קריטריון אליפות אירופה – לעילית, לאליפות אירופה עד גיל 23 לנוער ולקדטים.

מסלול הטריאתלון יעבור בין הרחובות יפה נוף, יקותיאל אדם, רפאל איתן, אריה תגר, אריאל שרון, גולני, בר כוכבא מכיכר גולני עד כיכר סמואל, שד’ קדש מכיכר גולני ועד כיכר יקותיאל אדם. ציר זה יהיה סגור בין השעות 05:00-09:30. יתכנו שינויים במסלול, על כן מומלץ להתעדכן באתר העירייה.

העירייה ממליצה לתושבים ולבעלי העסקים באזור להחנות את רכבם במוקדים שיאפשרו להם לצאת בשעות האמורות לעיל. כמו כן, ציבור הנהגים מתבקש להתאזר בסבלנות והציבור מוזמן להגיע למקום על מנת לעודד את המשתתפים.

ראש העיר אשקלון, תומר גלאם: “אנו גאים לארח את אירוע הספורט ההמוני הראשון בישראל, אירוע אשר ממחיש את המעורבות של העיר בכל הקשור לשמירה על כושר. במהלך האירוע אנו נקפיד על כלל ההנחיות על מנת לאפשר למשתתפים חוויה מהנה, בריאה ומוצלחת. תהיו קשובים להוראות וכך כולנו נוכל ליהנות מאירוע ספורט ייחודי באשקלון”.

יו”ר איגוד הטריאתלון, מיכאל זיו: “איגוד הטריאתלון מודה לעירית אשקלון על ההיענות, הרצון והתמיכה בתחרות מיוחדת זו. זה לא מובן מאליו ומלוא הערכתנו נתונה לעירייה ולמחלקת הספורט”.

שתף באמצעות:

תגובות פייסבוק

תגובות פייסבוק

אודות מערכת האתר

קרא גם:

כבוד לאשקלון – אליפות המדינה לתושבת העיר

Share this on WhatsAppאלן בבק מאשקלון – אלופת המדינה בג’ודו   בבק גברה על מאות …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.