מדלית כסף בקארטה – לאשקלון!

מדליות כסף וארד לתושבי העיר שגיא סיטרוק ועידן אוגנוב באליפות אירופה ובאליפות העולם בקראטה

סיטרוק ואוגנוב נסעו לתחרות במסגרת ייצוג נבחרת ישראל והיו למתחרים שהביאו את התוצאות המשמעותיות ביותר עבור מדינת ישראל והסבו כבוד רב

בסוף השבוע האחרון, התקיימו תחרויות גביע אירופה ואליפות העולם בסלובניה. שניים ממשתתפי התחרות היו תושבי אשקלון, שגיא סיטרוק ועידן אוגנוב אשר השתתפו במסגרת נבחרת ישראל והיו לזוכים שהביאו את ההישגים המשמעותיים והמכובדים ביותר בתחרות.

שגיא סיטרוק בן ה-14 הינו תלמיד חטיבת הביניים אורט הנרי רונסון. הוא מתאמן במשך כשמונה שנים במועדון אמנויות הלחימה של מיכה וילצ׳ק ובמסגרת הישגיו הינו בעל חגורה שחורה, השתתף בתחרויות רבות, הוגדר אלוף ישראל במשך שנים וכן, זכה בתחרויות בין לאומיות באירופה.

שגיא היה המתחרה הצעיר ביותר בתחרות והוא דורג במקום השני באליפות העולם וזכה במדליית הכסף בגביע אירופה.

עידן אוגנוב בן ה-15 הינו תלמיד תיכון בבית הספר אורט אפרידר. אוגנוב בעל חגורה שחורה מוסמך מאיגוד הקראטה היפני והוכתר כאלוף ישראל משך שנים רבות. כמו כן, במרוצת השנים השתתף אוגנוב בתחרויות רבות בארץ ובעולם. בתוך כך, צבר אוגנוב ניסיון בינלאומי אשר הוביל אותו להישגים מרשימים. בתחרות שנערכה בסוף השבוע האחרון דורג אוגנוב מקום חמישי באירופה ובאליפות העולם זכה במדליית ארד ודורג במקום השלישי בעולם.

חשוב לציין, כי בנוסף לאימוניהם של השניים במסגרת נבחרת ישראל, הספורטאים מקבלים אימוני חיזוק והכנה נוספים מהמאמן, מיכאל וילצ׳ק העוסק באומנויות הלחימה כבר משנות ה-70. האימונים נעשים בהתנדבות מלאה של מיכאל במרכזים הקהילתיים באשקלון.

ראש העיר, תומר גלאם: “שגיא ועידן הם ההוכחה הטובה ביותר לכך שנחישות, התמדה ודבקות במטרה מובילות להישגים חסרי תקדים. אני מברך את השניים על ההישגים המדהימים ומודה להם על שייצגו את העיר אשקלון ואת מדינת ישראל בכבוד רב. אני גאה לראות את דור העתיד שלנו מציבים לעצמם מטרות ויעדים וכובשים אותם בזה אחר זה תוך מיצוב של העיר על המפה הבינלאומית, יישר כוח״.

מאמנם של שגיא ועידן, מיכאל וילצ׳ק: “שגיא ועידן עשו הישגים לאורך שנים והם ההוכחה של שנות פעילות רבות בתחום. בהשתתפותם בגביע אירופה ובאליפות העולם הם ייצגו את נבחרת ישראל, מדינת ישראל והעיר אשקלון. הישגיהם הבלעדיים הביאו מדליות לישראל ובעיקר כבוד גדול לעיר אשקלון, לי כמאמן וכמובן למשפחות התומכות. אני מודה על שיתוף הפעולה והתמיכה של מחלקת הספורט בעיריית אשקלון ולחברה העירונית.”

עידן אוגנוב: “אני גאה לייצג את המועדון שלי ISKA (סנסאי מיכה וילצ׳ק), את עיריית אשקלון ואת מדינת ישראל בתחרות קשה ואתגרית ולחזור עם תוצאה מכבדת גם בגביע אירופה וגם באליפות העולם ITKF.”

שגיא סיטרוק: “הבאתי גאווה למדינת ישראל שלנו ואמשיך להיאבק על העיר ועל המדינה בתחרויות.”

שתף באמצעות:

תגובות פייסבוק

תגובות פייסבוק

אודות admin

קרא גם:

מיצגים בכבוד

Share this on WhatsApp שחייניי ושחייניות מכבי אשקלון השתתפו בתחרות גביע האביב חמישה שחיינים ושחייניות …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.