מוזמנים ליריד התעסוקה והמלגות

יריד תעסוקה, השכלה ומלגות

לראשונה, היריד ישלב את שלושת תחומי הליבה הקשורים לצעירים לפני לימודים, תוך כדי ובסיומם; ראש העיר, תומר גלאם: “המטרה שלנו – לקדם את הצעירים באשקלון על ידי הנגשת המידע היישר אליהם”

תעסוקה, השכלה ומלגות הם ללא ספק שלושת הנושאים המטרידים כיום את מרבית הצעירים – איפה ללמוד, איזו מלגה יכולה לעזור לי לצלוח את הלימודים ומה אני עושה עם התואר ביום שאחרי?

יריד מיוחד, ראשון מסוגו, שיתקיים ברחבת הדשא בבית העם באשקלון (רחוב הנשיא 1) בשבוע הבא על ידי עיריית אשקלון ומרכז הצעירים ייתן מענה לכל אותם נושאים על ידי החברות הגדולות במשק לצד מכללות, אוניברסיטאות, לימודי פסיכומטרי, הכשרות מקצועיות ופרויקטים של מלגות להשכלה גבוהה. בנוסף, יתקיימו ביריד סדנאות מיוחדות בנושאים שונים, בהם הכנה לעולם התעסוקה.

ראש העיר, תומר גלאם: “אני מברך על שיתוף הפעולה של כל כך הרבה גורמים שיש להם מטרה אחת – לקדם את הצעירים באשקלון. הפעם, אנחנו עושים זאת על ידי הנגשת המידע היישר אליהם  אבל אנחנו לא מסתפקים בזה. אני ממשיך לפעול בתחום הרחבת מפעלים והבאת חברות עתירות ידע כדי להוסיף כמה שיותר מקומות תעסוקה מגוונים. צעירי אשקלון חשובים לחוסנה של העיר ואנו נעשה הכל על מנת לסייע להם וללוות אותם בכל דרך שיבחרו. אני קורא לצעירים להגיע ולהשתתף ביריד חשוב זה ומאחל להם הצלחה רבה”.

״מטרתו של היריד היא להנגיש לצעירי העיר את תחומי התעסוקה והלימודים״, אמר ניסים בן דוד, מנהל מרכז הצעירים, ״אנחנו פועלים לסייע וללוות את הצעירים בעיר בכל הדרך לבניית קריירה״.רשימת החברות המעסיקות  ישתתפו: חברת ‘אסם’, חברת ‘רב בריח’, ‘אינטל’, ‘סודה סטרים’, ‘פולג’ ועוד.

בתחום ההכשרות המקצועיות ישתתפו, יישום ‘עתיד’, מכללת ‘Run 2 Success’ – הסמכת מדריכי חד”כ וסטודיו.בתחום ההשכלה ישתתפו אוניברסיטת ‘אריאל’, אוניברסיטת ‘בן-גוריון’, האקדמית אשקלון, האקדמית ‘ספיר’, האקדמית ‘אחווה’, האקדמית להנדסה ‘סמי שמעון’ והאקדמית ‘חמדת הדרום’.

בתחום תוכניות מיוחדות ישתתפו יואל פוירשטיין, צוערים (‘עתידים’, ‘עתידאים’ ותוכניות נוספות), הישגים להייטק וידידים באזרחות.

בתחום המלגות ישתתפו אייסף, מושל, פר”ח ופיס אשקלון.

בתחום הפסיכומטרי ישתתפו אקדמיה לעם, היי קיו, קידום ואיזי-ווי.

בנוסף יתקיימו סדנאות באולם בית העם בשעות הבאות:

17:30 – תוכנית יואל פוירשטיין

18:15 – הכנה לראיון עבודה

18:45 – כתיבה ושדרוג קורות חיים

19:15 – לינקדאין

ליריד שותפים שירות התעסוקה הישראלי, מרכזי הכשרה ממשלתיים, רשת מכללות עתיד, התאחדות התעשיינים בישראל מרחב דרום.

היריד יתקיים ביום שני, 15.07, בדשא של בית העם ברחוב הנשיא 1 במרכז אפרידר. היריד ילווה ויועבר בשידור חי ברדיו ‘קול הנגב’. הכניסה חופשית.

שתף באמצעות:

תגובות פייסבוק

תגובות פייסבוק

אודות מערכת האתר

קרא גם:

מתגייסים לירוק זית

Share this on WhatsApp חדש באשקלון: תכנית לשילוב תלמידות בשירות טכנולוגי בצה”ל –  Nitzanim FF  שיתוף פעולה …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.