מעמד של כבוד

קבוצות הנערים ב’ וג’ ממחלקת הנוער של הפועל אשקלון, השתתפו השבוע בטקס הוקרה של ההתאחדות לכדורגל לקבוצות שזכו באליפות. יו”ר מחלקת הנוער, חנוך עמר: “אנו מכוונים להגיע למעמד הזה בכל שנה”כמדי שנה ורגע לפני פתיחת העונה, ההתאחדות לכדורגל כינסה את כל הקבוצות שעלו ליגה וזכו באליפות. בטקס חגיגי ומיוחד שהתקיים בבית הנבחרות בשפיים, התארחו השחקנים הזוכים יחד עם המאמנים והנהלת הקבוצות.
גם קבוצת הנערים ב’ עם המאמן מוריס ג’אנו שכיום מונה למנהל המקצועי של המחלקה, וקבוצת הנערים ג’ עם המאמן זורה שאטשווילי שכיום עוזר מאמן קבוצת הנוער של הפועל אשקלון, הוזמנו לקחת חלק מערב המושקע והמרגש. שתי הקבוצות שזכו באליפות הגיעו בכדי לקבל צלחת הוקרה וכבוד. מלבד צלחת אליפות, קיבלו השחקנים גם נקודות זיכוי בהקצבות מסוימות של הטוטו.
יו”ר מחלקת הנוער, חנוך אמר, מסר כי: “היה ערב גאלה מרגש מאוד. אני גאה מאוד בקבוצות ובמאמנים שהגיעו למעמד הזה. אנו משקיעים את כל האמצעים העומדים לרשותנו בכדי שבכל שנה נגיע עם כמה שיותר קבוצות מהמחלקה למעמד זה. אני מאחל לכולנו בהצלחה בעונה החדשה”.  
מנכ”ל המועדון, דרור אלמלם מסר כי: “ההשקעה שלנו במחלקת הנוער ללא ספק מניבה תוצאות. אני מודה להתאחדות לכדורגל אשר מעלה על נס את מחלקות הנוער בארץ ותורמת להעלאת המודעות וחשיבות ההשקעה בשחקני העתיד. נמשיך לפעול לקידום תרבות הספורט בקרב בני נוער לצד חינוך לערכים”.

שתף באמצעות:

תגובות פייסבוק

תגובות פייסבוק

אודות מערכת האתר

קרא גם:

הצלילה האחרונה של אופיר

Share this on WhatsApp אופיר ורובל צלל ביום שישי בחופי אשקלון. דווקא שם, במקום שכה …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.