עבודות גובה בסנפלינג, תליית שלטים בגובה, ניקוי מעטפת בניינים בסנפלינג

לא כל קבלן או כל ספק שירותים מסוגל לעמוד באתגר של ביצוע עבודות בגובה. עבודות שמתבצעות בגובה רב מחייבות היכרות עם תקנים מחמירים ונהלי עבודה מוקפדים. לצורך ביצוע מלאכות כפי שנראה להלן, נחוץ ציוד עיגון או הרמה ייחודי וכן עובדים ופועלים וכן מנהלי עבודה שעברו הסמכה וקיבלו היתר לעבודות גובה. בין היתר, הדבר מבוצע באמצעות פתרונות גלישה מסוג סנפלינג, על בסיס ציוד בטיחות, עיגון ותוך שימוש באמצעי הגנה נוספים.

ניקוי ותחזוקה

סוג ראשון של עבודות שמבוצעות מטבע הדברים בגובה רב שייך לתחום הניקוי. תחזוקה של מבנים גבוהים, לרוב בסביבה חיצונית, מבוצעת תוך שימוש בפתרונות הרמה או רמפות (כאשר מדובר במבנים יחסית נמוכים) או פתרון מסוג סנפלינג, במבנים גבוהים וכאשר נחוץ ביצוע אפקטיבי וזריז. ניקוי מעטפת בניינים בסנפלינג הינו פתרון מקובל מאוד שנעשה ברבי קומות, במבנים מסחריים, בקניונים, במבני משרדים. זוהי הדרך לנקות מבחוץ ובצורה טובה מבנים בעלי חלונות מרובים וכן מבנים בעלי מעטפת זכוכית או חיפויים אחרים. יש לציין שבמסגרת עבודות כאלה ניתן להציע גם פתרונות של תחזוקה שוטפת.

שיקום ושיפוץ

לצד עבודות גובה בסנפלינג שנועדו לביצוע משימות תחזוקה קלות, יש גם עבודות מסוג זה שנועדו לבצע שיקום ושיפוץ די ניכרים. למשל, באמצעות עבודות גובה מסוג זה ניתן לתקן תקלות איטום ולהחליף חיפויים רופפים. ניתן לבצע שיפוץ של מבנים שהתיישנו ואשר איבדו את החזות היפה וניתן גם לבצע שיפוץ שנועד לשמור על בטיחות העוברים והשבים והדיירים. צבע מתקלף שמוחלף בחדש, טיח מתפורר שמשוקם, אריחים חיצוניים מתנדנדים שמחולפים חשובים לא פחות משטיפת חלונות ומעטפת.

שילוט ונראות

נראות של מבנה חשובה ביותר, אך לא רק שטיפת מעטפת תורמת לנראות. בעיקר עבור המגזר העסקי, למשרדים, מסעדות, בתי מלון וכל עסק אחר, ישנה חשיבות לשילוט יפה, מזמין ומאיר עיניים. כאשר אין די בסולם תקני, והתקנת השילוט הרבה יותר רצינית ומאתגרת, יש להזמין חברה מתמחה בעבודות מסוג זה המבוצעות בגובה. תליית שלטים בגובה מצריכה מיומנות גבוהה ולאחר השלמת המשימה השלט ייראה היטב וכמובן – גם למרחוק.

 

שתף באמצעות:

תגובות פייסבוק

תגובות פייסבוק

אודות מערכת האתר

קרא גם:

בואו להתנדב

Share this on WhatsApp עיריית אשקלון יוצאת בקמפיין נרחב לעידוד ההתנדבות ליחידת החילוץ העירונית ׳מגן’ …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.