עייש: “תומר גלאם ממלא פיו מים”

עו”ד  אבי עייש לראש הממשלה:“מדוע העיר אשקלון מחוץ לישובים הזכאים להטבות מס ואילו הערים נהריה ועכו כן?תמוה ביותר מדוע מר תומר גלאם, ממלא מקום ראש העירייה המושעה, נציגו של שר האוצר באשקלון, שותק וממלא פיו מים”/ מערכת אשקלון פוסט

עו”ד אבי עייש, המתמודד על ראשות העיר אשקלון פנה  השבוע  לראש הממשלה, בנימין נתניהו וביקש לכלול את העיר אשקלון,כמי שתזכה להטבת מס.לאחרונה הניח יו”ר ועדת הכספים, ח”כ משה גפני, על שולחן הכנסת הצעת חוק פרטית שאושרה בוועדת השרים לענייני חקיקה. לפי הצעת החוק תורחב ההגבלה הקובעת,כי הטבות מס לא יינתנו לישובים של מעל 75,000 תושבים. עם זאת, תתבצע הרחבת הטבות מס לישובים בצפון ביניהם נהריה, עכו ומספר ישובים ערביים,כך שמעלים את מספר התושבים המזכה את העיר מ-75,000 ל-85,000.

לדברי עו”ד עייש, אין כל סיבה או היגיון שהעיר אשקלון תישאר מחוץ לרשימת הישובים הזכאים להטבות המס. לעיר אשקלון יש את כל הסיכויים ליהנות מהטבות מס, היא נמצאת בסמיכות ל”עוטף עזה”, מצבה הסוציו אקונומי בכי רע ועסקים רבים קורסים עד כדי סגירה.לדבריו, הטבות מס עשויות לשפר כלכלית את מצבם של התושבים.

עייש ציין,כי בכוונתו לפנות לחברי כנסת נוספים, שיפעילו השפעתם כדי שהעיר אשקלון תזכה להטבות מס.

לדבריו, העובדה שמר גלאם, מ”מ ראש העירייה המושעה, נציגו של שר האוצר מר משה כחלון, לא מעז לפנות אליו ולבקש הטבות מס עבור תושבי העיר היא תמוהה ומוזרה.אחרי הכל תושבי העיר אשקלון בראש מעייניו.עייש מצר על קיפוחה של העיר אשקלון דווקא על רקע האירועים האחרונים ועל היותה נתונה תחת מתקפת הטילים.

 

 

 

שתף באמצעות:

תגובות פייסבוק

תגובות פייסבוק

אודות מערכת האתר

קרא גם:

אושר תקציב העירייה לשנת 2019;

Share this on WhatsAppראש העיר, תומר גלאם:“זהו תקציב חשוב, ענייני ואחראי שנוגע בכל אחת ואחד …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.