פיטורים בעיריית אשקלון

מספר בכירים בעיריית אשקלון קיבלו היום (ד’) מכתב לשימוע לפני פיטורים.בתוך כך , על פי התכנית הכלכלית שמתגבשת בעירייה, יקוצצו כנראה עשרות משרות ממצבת כח האדם.גורם בעירייה:”משרד הפנים מצא שבתקופתו של איתמר שמעוני , נוספו משרות ותקנים מיותרים ואשר גרמו לנטל מיותר על קופת העירייה”.  

 מסתמן :עובדים בעיריית  אשקלון  יפוטרו בתקופה הקרובה  זאת במסגרת תכנית כלכלית שמתגבשת בעירייה.כמו כן , במסגרת תכנית ‘איוורור’ של המערכת יעודדו פרישה של עובדים.זאת על מנת להקטין  את מצבת כח האדם ולצמצם במשרות בהן ניתן להתייעל. יש לציין כי בבדיקה שערך משרד הפנים בשנה האחרונה התברר כי עם כניסתו של איתמר שמעוני לתפקיד ראש עיריית אשקלון, הוא עיבה את המערכת במשרות חדשות שאין להן כל הצדקה.

לאתר ‘אשקלון פוסט’ נודע כי מספר עובדים בכירים . בניהם מנהלי אגף  קיבלו היום בבוקר (ד’)מכתבים ועוד כמה בדרך. עובד בכיר אמר אמר היום:”עם כל הצער שמדובר בפרנסה של אנשים, יותר כואב לראות את הקופה מתרוקנת על משרות ותקנים שאין בהם צורך, או שלא נעשתה עבודה.מי שמוכשר ימצא את עצמו . אבל ניפוח המנגנון שהיה בתקופתו של שמעוני הוסיפה קושי ממשי על קופת העירייה.הגיע הזמן לעשות סדר ויפה שעה אחת קודם”.

 

שתף באמצעות:

תגובות פייסבוק

תגובות פייסבוק

אודות מערכת האתר

קרא גם:

ביקור השר באשקלון

Share this on WhatsApp שר העלייה והקליטה אופיר סופר בביקור באשקלון הבוקר, חמישי, 27.04.2023, הגיע …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.