שמעוני:”אני סומך על הציבור שידע במי לבחור”

מאות הגיעו אמש (מוצ”ש) למלון c-view לכנס הבחירות המסכם של איתמר שמעוני. “אני מודה לאבא שלי יצחק, לאימא שלי בטי, ולאשתי היקרה רויטל וכמובן לבורא עולם”/ אשקלון פוסט

 

לצד הג’ינגל ‘ראש העיר שלי שמעוני’,  התקבל שמעוני בהרבה חום ואהבה מהתומכים שהגיעו.

מישל בוסקילה  ביקש לקדם בברכה  את מס 2  עו”ד אייל אביטל, התאהב באשקלון.והוסיף, אני אומר לכם:”הכי קל להתאהב באייל אביטל”  על אפי מור אמר:”הוא היהלום שבכתר, אפי איש יקר ואהוב  ויוביל את ההנהגה .אני רוצה לומר שתנועת הליכוד תעשה הכל שאיתמר יהיה ראש עיריית אשקלון. ”

הרב מנחם וולף עלה לבמה כשברקע התנגן השיר ‘אנחנו מאמינים בני מאמינים…ואין לנו על מי להשען. את דבריו פתח הרב בפנייה לשמעוני “בטוח שקראת היום בתורה על אברהם אבינו שהיה מכניס אורחים גדול. גם ישמעאל היה מכניס אורחים, אז  מה ההבדל? ישמעאל  פעל  מתוך גאווה.אברהם אבינו עשה חסדים מתוך ענווה, אברהם אבינו,  באמצע התגלות אלוהית אדירה אמר, איך אוכל לדבר עם הקב”ה בשעה שיש לי אורחים? הוא לא ידע שאלה מלאכים.. זו הדרך של אברהם אבינו. אני יכול להעיד, איתמר,  שעשית הרבה למען החינוך הלכת בדרך של אברהם אבינו. אני רוצה לאחל  לך בהצלחה ולברך בברכת”  ופרצת ימה וקדנה צפונה ונגבה כולל אשקלון…”

לצד הג’ינגל :ראש העיר שלי שמעוני.. ולתשואות הקהל: איתמרעלה שמעוני לבמה :”שבוע טוב, ערב טוב אשקלון, אני מבקש להתחיל בתודות. מישל בוסקילה ויעקב חוטובלי נציגי הליכוד, נציגי יד ביד, תנועת חב”ד , אלי גרוזמן, אלי שמעוני, אלכס סולטנוביץ, דוד בן אברהם, לשני אנשים מיוחדים שבאו עם לב ונשמה שלמה בלאי ויניב וובט שמגיע להם כל הכבוד. חברי סיעת ‘אשקלון תנצח’ החברים שאיתי שיניגו יחד איתי את העיר, אנשים עם מידע ענק לשירות לתושב עו”ד אייל אביטל, מלח הארץ. תנ”צ בדימוס אפי מור.. אפי יש לך עוד יום חשוב אתה מפקד יום הבחירות, אנו מאחלים לך בהצלחה ואומרים לך ‘כן המפקד’. חברת המועצה בקרוב, פאני לוי שמלווה אותי שנים, סלומון דמקה, חשבתי שאני צריך להתייחלס לשניים שלושה מנדטים סקרים 4, 5 , 6, 7 , 8 , 9 מנדטים לפחות. אני רוצה לומר תודה מיוחד לקהילה שמאוד קרובה ללב שלי. הקהילה הצרפתית באשקלון. ולכם החשובים מכל לתושבי אשקלון. אני רוצה לומר לכם תודה על התמיכה לכל אורך הדרך  .אני רוצה לומר לכם:תודהף, תודה, תודה לכם. לפני מספר חודשים התחלנו להפעיל את המטה. יש לנו בעיר 154 אלף תושבים.114 אלף בעלי זכות בחירה. יבוא לבור 55 אחוזים. כשהקמנו מטה אמרתי שאני רוצה להגיע ל30,000 תושבים שיבחרו איתמר שמעוני. עמדנו ביעד. אנו מונים 33,000 תושבים שיבחרו איתמר שמעוני. אנחנו חוזרים להנהגת העיר כדי להניע את כל הפרוייקטים והתוכניות שעל הפרק. עברנו חודשים ארוכים של קמפיין מכוער והרסני שניהל הצד השני. היום קיבלתם עוד אס אם אס  ששוב נפתחה חקירה נגד איתמר, לא לומר כמה הם טובים אלא כדי להשמיץ .אני שמח שלא ניגררנו לקמפיין הזה, השגנו עשייה ותוכניות ואני סומך על תושבי אשקלון שיעשו את הבחירה הנכונה. לא נותנים את הכוח למי שדירדר את מערכת הבחירות למי שמסית ומכפיש, תושבי אשקלון יודעים מהי הכרת הטוב ויודעים להחזיר טוב למי שעשה טוב.עשינו מהפכה בשירות לתושב דאגתי שישטפו העיר מטונפת, שכחו מה זה לנקות את העיר.רבותי, אני זוכר שנבחרנו, האירועים היו , זוכרים במות שבאים ליד האנדרטה, מאז שבאתי נעשה פסטיבל שידברו בכל הארץ. דרום עולה 1, דרום עולה 2 , דרום עולה3, 4, 5,  ומגיעים מאות מתושבי ישראל.

אנחנו חוזרים להנהגת העיר כי היא זקוקה לנו. בעזרתכם ננצח וכל מי שאומר שאיתמר לא יכהן, לכל מי שמשקיע מיליונים בפלאיירים, במסרונים. יש לי חדשות:איתמר שמעוני ינצח את הבחירות בסיבוב הראשון. ואני יכול דבר אחד להבטיח: 5 שנים אני אכהן, מה הלאה?אתם תחליטו. קראתי בשבועות האחרונים סקרים מחמיאים, כולם צופים שננצח בסיבוב הראשון. אבל עם סקרים לא מנצחים, בחירות מנצחים בקלפי. אך ורק בקלפי. אני רוצה לפני סיום להודות להורים שלי שנמצאים פה. אבא שלי יצחק ואמא שלי בטי שחינכו אותי והביאו אותי לכאן. ואני רוצה להודות  למי שבזכותה אני עומד כאן הערב . האישה שאיתי ולצידי בימים טובים ופחות. המשענת שלי והאהבה הגדולה שלי, רויטל. תודה לך על מי שאת למעני ולמען הילדים שלנו אשת חיל אמיתית. לפני סיום תודה לבורא עולם”.

שתף באמצעות:

תגובות פייסבוק

תגובות פייסבוק

אודות מערכת האתר

קרא גם:

אושר תקציב העירייה לשנת 2019;

Share this on WhatsAppראש העיר, תומר גלאם:“זהו תקציב חשוב, ענייני ואחראי שנוגע בכל אחת ואחד …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.