שמעוני: ננצח בסיבוב הראשון

למעלה מ-2,000 תומכים בכנס הבחירות המרכזי של איתמר שמעוני

האירוע התקיים  cnumth ac, באולמי ה-c view. שמעוני: “התמיכה שלכם מדהימה ומרגשת, בעזרתכם ננצח את הבחירות האלה בסיבוב הראשון”

למעלה מ-2,000 תושבי העיר, בהם מאות פעילים, מכובדים ובני משפחה, הגיעו לחבק, לתמוך ולהעניק חום ואהבה לאיתמר שמעוני, שלושה ימים לפני פתיחת הקלפיות הבחירות לראשות ומועצת העיר. בשל העומס שנרשם באירוע והעובדה שהאולם היה מלא מפה לפה – נפתח מחוץ לאולם מתחם נוסף הכולל מקרן וכיסאות, לטובת הקהל הרב שהגיע למקום.

סמוך לשעה 21:00 נכנס שמעוני לאולם לקול קריאות הקהל ומחיאות הכפיים, כשברקע נשמע הג’ינגל המזוהה עמו. במשך דקות ארוכות נעמד הקהל, הריע לאיתמר וחיבק אותו.

“אני רואה את כולם פה. האולם מלא, ובחוץ מלא. אני רואה את השמחה שיש פה, את החום שיש פה, ואני אומר: הגיע הזמן לחזור להנהגת העיר”.

בפתח נאומו הודה איתמר למפלגות והמגזרים השונים התומכים בו: הליכוד בראשות מישל בוסקילה, חברי מפלגת ‘יד ביד’, תנועת חב”ד, סיעת ‘קודם כל אשקלון’, בראשון ד”ר אלכס סולטנוביץ, נציגי העדה האתיופית, שלמה בלאיי ויניב וובט, והאחרונים חברי סיעת ‘אשקלון תנצח’, שינהיגו יחד איתו את העיר: עו”ד אייל אביטל, תנ”צ בדימוס אפי מור, פאני לוי ודמקה סלומון.

כמו כן, הוסיף איתמר בנאומו דברי ברכה בארבע שפות: עברית, רוסית, צרפתית ואמהרית.

“אני רוצה לומר לכם תודה לכולכם על התמיכה בי לאורך כל הדרך, אתם מלווים אותי ומחזקים אותי. כשהתחלנו את עבודת המטה לפני מספר חודשים, הצבנו יעד של כ-30,000 תומכים. היום אני יכול לומר לכם שהגענו לתמיכה של כ-33,000 איש. אנחנו מנצחים וחוזרים להנהגת העיר כדי להתניע מחדש את כל התוכניות הגדולות שעל הפרק.

“המחנה השני ניהל קמפיין ארסי במיליוני שקלים, הופצו עשרות מסרונים שקריים, שלטי חוצות ופליירים מכפישים, אך אנחנו התעלינו ולא ירדנו לרמות הללו. ניהלנו קמפיין נקי שמתמקד ומציג את העשייה העניפה והתוכניות הגדולות שלנו לעתיד. תושבי אשקלון יודעים מהי הכרת הטוב ויודעים להחזיר טוב למי שעושה טוב”.

״פורסמו סקרים מחמיאים שמנבאים לנו ניצחון מוחץ בסיבוב הראשון, הסקרים מחמיאים והתמיכה הגואה מחממת את ליבי ומורגשת מכל עבר, יחד עם זאת אסור לנו להיות שאננים ולתת למספרים היפים לסנוור אותנו. אנו נערכים ועובדים סביב השעון ובכל העוצמות על מנת לממש את התמיכה ולנצח את הבחירות בסיבוב הראשון בעזרת ה׳. ב-30.10 אני קורא לכל אחת ואחד מכם לצאת להצביע ולהשפיע.״

במהלך נאומו פירט איתמר על התכנון והביצוע של תוכניות רבות שכבר בוצעו בתחום החינוך, בהם בניית 100 גני ילדים, בניית 127 כיתות לימוד חדשות, בניית בתי ספר, אולמות ספורט, צמצום מספר התלמידים בגני הילדים ובכיתות, יום לימודים ארוך, צהרונים, קייטנות מוזלות במשך כל השנה ועוד. כמו-כן, פירט את הפרוייקטים שבוצעו לפיתוח המאסיבי של רצועת החוף – ששמו את אשקלון על מפת התיירות ועל התוכניות העתידיות ל-10 השנים הבאות.

בתום דבריו הודה איתמר שמעוני להוריו: “הוריי היקרים, אמי ואבי שנמצאים פה, תודה לכם מכל הלב על התמיכה, על החיבוק, על האמונה ועל תפילותייכם לבורא עולם.תבורכו משמיים. אני מבטיח לכם: ימים יפים באים אלינו.

בהמשך הודה לרעייתו רויטל, אותה כינה עמוד התווך של הבית, של הילדים ושל המשפחה. “רעייתי האהובה רויטל. אשת חיל. כל מילות השבח שאומר לך מעל במה זו – מתגמדות ומתבטלות נוכח העוצמות שלך, הרגישות שלך, היופי הפנימי שלך, החוזקות שבך והיכולות שלך להיות אבן היסוד ועמוד התווך של ביתנו, של ילדינו, של משפחתנו ושלי. את התקווה, את הכוחות שלי. ואני אומר לך כאן, רויטל, אני אוהב אותך מאוד”.

הערב המרגש הסתיים במילות תודה לקהל הרב שנכח באירוע, שלא מפסיק ללוות את איתמר בכל מקום, והרעיף מאהבתו לאורך כל הערב.

שמעוני: “בעזרת ה’ ננצח את הבחירות ואנחנו הולכים לנצח בסיבוב הראשון ובפער מוחץ”.
איתמר שמעוני אמר בתגובה לממצאי הסקר:
״הסקרים מחמיאים והתמיכה הגואה מחממת
את ליבי ומורגשת מכל עבר. יחד עם זאת, אסור לנו לשכוח שבחירות מנצחים רק בקלפי ואני לא נותן למספרים היפים לסנוור אותנו, אנו נערכים ועובדים סביב השעון ובכל העוצמות על מנת לממש את התמיכה ולנצח את הבחירות בסיבוב הראשון בעזרת ה׳. ב-30.10 אני קורא לכל אחת ואחד מכם לצאת להצביע ולהשפיע. תנו לי את הכוח לחזור להנהגת העיר ולעשות את מה שאני יודע לעשות הכי טוב – לדאוג שיהיה לכם רק טוב״

שתף באמצעות:

תגובות פייסבוק

תגובות פייסבוק

אודות מערכת האתר

קרא גם:

אושר תקציב העירייה לשנת 2019;

Share this on WhatsAppראש העיר, תומר גלאם:“זהו תקציב חשוב, ענייני ואחראי שנוגע בכל אחת ואחד …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.