תופעת הליצנים: חמישה קטינים עוכבו הערב לחקירה בחשד כי החזיקו ברשותם כלי תקיפה מסוכנים

נמשכת פעילות המשטרה כנגד התופעה החברתית הפלילית והפסולה של נערים עטויי מסכת ליצנים, אך יחד עם זאת פועלת המשטרה גם כנגד אלו אשר לוקחים את החוק לידיהם ומחזיקים ברשותם כלי תקיפה העלולים לגבות חיי אדם.
חמישה קטינים עוכבו הערב לחקירה בעיר אשקלון בחשד כי החזיקו ברשותם כלי תקיפה מסוכנים. הם הועברו לחקירה במשטרה. ״ננקוט ביד קשה כנגד תופעות האלימות הפסולות והמהוות סיכון לחיי אדם״ הדגישו במשטרה.


משטרת ישראל מבצעת כל העת גם פעילות יזומה כחלק ממאמצי מניעה והסברה בנושא תופעה פסולה זאת. במהלך השעות האחרונות פועלים כוחות משטרה גלויים וסמויים, ביניהם פקחני נוער, שיטור עירוני ו״סיירת הורים״, בעיר אשקלון כנגד התופעה הפסולה, הטומנת אף בחובה מעשה פלילי, של צעירים העוטים על פניהם מסיכות במטרה להפחיד ולהטיל אימה על אזרחים נורמטיביים.


יחד עם זאת, הבחינו במשטרה כי עשרות בני נוער מתרכזים אף הם בפארק בעיר כשהם ״דרוכים״ למפגש האפשרי עם אותם ליצנים. בדיקה בכליהם שערכו הכוחות הפועלים הביאה לאיתורם של מספר סכינים ומספר רב של כלי תקיפה נוספים – אלות, ברזלים ועוד. עד כה עיכבו המשטרה לחקירה בחשד להחזקת כלי תקיפה 5 נערים בגילאים 13-16 והם הועברו לחקירה בתחנת המשטרה באשקלון. 


אנו קוראים לבני הנוער בישראל, שלא לקחת חלק במעשה החברתי הפסול שעומד בניגוד לחוק, וכמובן שלא לקחת את החוק לידיים, שכן אלו יתקלו באכיפה משטרתית נחושה ובלתי מתפשרת.

במצבים אלו יש להתרחק מהמקום ולדווח למשטרה בהקדם. לצד פעילות המשטרה אנו קוראים להורי הנערים לוודא כי ילדיהם לא נוטלים חלק בטרנד החברתי המסוכן או מציידים עצמם בכלי תקיפה שונים העלולים בנקל לגבות חיי אדם, מעשים העשויים לסבך את ילדיהם בפלילים.

משטרת ישראל תמשיך לפעול ולא תאפשר פגיעה בציבור, הפחדתו, הטרדתו ושיבוש שגרת חייו. יחד עם זאת המשטרה לא תאפשר נטילת החוק לידיים. מעשים מעין אלו יתקלו באכיפה בלתי מתפשרת.

קרדיט דוברות המשטרה 

שתף באמצעות:

תגובות פייסבוק

תגובות פייסבוק

אודות מערכת האתר

קרא גם:

ביקור השר באשקלון

Share this on WhatsApp שר העלייה והקליטה אופיר סופר בביקור באשקלון הבוקר, חמישי, 27.04.2023, הגיע …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.