יתרונות של מגשי אירוח לעומת קייטרינג מסורתי

בבחירת קייטרינג לאירועים שלכם אתם נתקלים לא מעט בבעיית הטרנדים הקולינריים השונים בימינו. טרנדים קולינריים מהסוג האידיאולוגי או הרפואי, שמשגעים את השפים ומכריחים אותם להיות יצירתיים במידה. נוסף על כך, סביר להניח שאתם גם מנסים לפתור בעיות תקציביות בבחירת הקייטרינג שמתאים למסגרת שלכם. בכל אירוע שלכם אתם גם משתדלים להיות בכל זאת מגוונים ועדכניים במידה, למרות כל המגבלות שיש לכל עורך אירוע, ולכן הברירה היא בין תפריט קבוע מראש של ארוחת מנות לבין קייטרינג של מגשי אירוח יכולה לבלבל אתכם.

למה דווקא מגשי אירוח ולא ארוחת מנות רגילה?

לפי קאנאפס, הבחירה במגשי אירוח לעומת קייטרינג מסורתי נשענת על יתרונות רבים שידברו אליכם ויפתרו את ההתלבטויות שלכם די בקלות.

  • מגשי אירוח מתאימים לכל תקציב – גם בתקציב מוגבל ביותר תוכלו להרכיב ארוחה שמורכבת ממנות מגוונות מכל הסוגים ומכל הקטגוריות העיקריות, כמו פחמימות, ירקות ופירות, מתוקים, מולחים, מאפים, ממולאים, לחמניות או קישים ועוד.
  • הקונספט מתאים לכל סוג אירוע – אם אינכם בטוחים איזה סוג של כיבוד להגיש באירועים מעונבים ורשמיים, או באירועים פרטיים ומשפחתיים, תשמחו לראות איזה היצע אדיר יש במגשי אירוח מכל הסוגים, כך שתוכלו לכסות את כל קשת הטעמים והאפשרויות. משהו מכל זה בוודאי ידבר לאורחים שלכם וייראה מכובד מאוד בכל אירוע. פינגר פוד נחשב למקובל מאוד ואהוד בכל סוג של אירוע כי הוא מעניק מכובדות ואלגנטיות לאירוע בסוג כזה של הסעדה.
  • מגוון גדול של מנות מבלי להתפשר על קו מיוחד – כשיש לכם מגשי אירוח אתם לא חייבים להתפשר. יש עורכי אירועים שבוחרים להגיש מה שהם אוהבים בלבד. אם יש לכם אורחים שיעדיפו מגשי אירוח עם מנות אחרות תוכלו להציע להם מהמגוון הזה מבלי לחשוב שאתם מקפחים מישהו.
  • טרנדים קולינריים מקבלים מענה מבלי להתמקד באחד מהם – באירועים רבים כיום, כמו השקות – אירועי צהריים ועוד, בוחרים ללכת על אירוח חלבי או צמחוני – משום שזה נתפס כאוכל קליל יותר וכזה שמתאים לאוכלוסיה גדולה יותר. העובדה שאין בשר בקייטרינג אינה מורידה מרמת האוכל – להיפך, לרוב זה מוציא מהשף מטעמים הרבה יותר יצירתיים.
  • מנות קטנות מתאימות לכולם – מגשי אירוח מושלמים במיוחד לאירועים שבהם אנשים לא יאכלו הרבה בגלל העדפות שונות. זה מצוין בגלל שיקולים דיאטטיים או בגלל שיקולים אחרים. הנטייה היום היא להסתפק בקייטרינג צנוע יותר, בניגוד לנטייה של פעם להעמיס מגשים ומנות שלא כולם מסיימים. כך זה גם משאיר את האורחים שבעים מבלי לבזבז כמויות מזון.
  • לא תופס תשומת לב באירועים עסקיים – באירועים שבהם יש מצגות ונאומים שונים יש בוודאי צורך להתמקד בהם ולאו דווקא באוכל. הקייטרינג של מגשי האירוח מספק כיבוד מכובד לכולם אבל לא גוזל את תשומת הלב מהאירועים החשובים באמת.
שתף באמצעות:

תגובות פייסבוק

תגובות פייסבוק

אודות מערכת האתר

קרא גם:

בואו להתנדב

Share this on WhatsApp עיריית אשקלון יוצאת בקמפיין נרחב לעידוד ההתנדבות ליחידת החילוץ העירונית ׳מגן’ …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.