נקודת שיטור בבית חולים ברזילי

 

משטרת ישראל ובית החולים ״ברזילי״ באשקלון חנכו   את משרד השיטור במבנה המיון החדש.מפקד המרחב נצ”מ נחמני:״נמשיך לפעול למען האזרח הנורמטיבי שומר החוק וליצירת מרחב ציבורי בטוח הן לצוות הרפואי והן למטופלים״ / אילת טפירו

ביום ב’ אחר הצהריים נערך טקס בראשות מפקד מרחב לכיש במשטרה, נצ”מ שמעון נחמני, ראש עיריית אשקלון בפועל, מר תומר גלאם, ומנהל בית החולים, ד”ר חזי לוי,  במהלכו נחנך משרד השיטור – מש״ק בית החולים ״ברזילי״.

בטקס החניכה בו השתתפו סגל הפיקוד של מרחב לכיש במשטרה, מנהל חדר המיון ונציגי בית החולים, ברכו הנוכחים על פתיחת משרדו של מש״ק המשטרה אשר יפעל יד ביד עם מערך הביטחון של בית החולים זאת  על מנת להנגיש את שירותי המשטרה לבאי בית החולים מחד, ולהעניק תחושת ביטחון לנוכחים בין שערי המקום תוך פעילות מניעה, הרתעה ואכיפה, מאידך, כנגד אלו הבוחרים בדרך עבריינית תוך ניצול חולשתם של חולים ומאושפזים בבית החולים במחלקותיו השונות.

מפקד מרחב לכיש, נצ”מ נחמני, ציין בדבריו כי – ״נוכחות של שוטר פה היא בעיקר לייצר נוכחות משטרתית שתביא למענה מהיר לשירותי המשטרה והנגשתם לציבור״. עוד ציין כי – ״מתוקף היותו פה, הוא גם נותן שירותי עזר לצוות הרפואי ולנוכח האירועים האלימים, לעיתים הוא גם המגן של הצוות הרפואי״.

מנהל בית החולים, ד”ר חזי לוי ציין  בדבריו כי מדובר  בפתיחת משרד שמהווה סימן לשיטור בבית החולים ובירך על פתיחתו.

ראש העיר בפועל, תומר גלאם, הודה בנאומו למשטרת ישראל וציין את שיתוף הפעולה ההדוק שקיים בין תחנת המשטרה לרשות המקומית למען ציבור תושבי העיר.

שתף באמצעות:

תגובות פייסבוק

תגובות פייסבוק

אודות מערכת האתר

קרא גם:

מתגייסים לירוק זית

Share this on WhatsApp חדש באשקלון: תכנית לשילוב תלמידות בשירות טכנולוגי בצה”ל –  Nitzanim FF  שיתוף פעולה …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.